Szkółka Gimnastyki Artystycznej

Nasze zajęcia


   Dlaczego gimnastyka artystyczna to najlepszy wybór dla Twojej córki?

   Być może zaskoczy Cię informacja, że gimnastyka artystyczna jest sportem uprawianym wyłącznie przez dziewczynki i młode kobiety. To królowa dyscyplin wymagających sprawności, gibkości i idealnej koordynacji ruchowej. Nie bez przyczyny wiele gwiazd innych dyscyplin sportu zaczynało swoją przygodę z salą treningową właśnie od zajęć gimnastycznych.

   Nawet jeśli po czasie okaże się, że gimnastyka artystyczna nie jest powołaniem Twojej córki, to zdobyte umiejętności na zajęciach dadzą jej solidne podstawy do uprawiania innych dyscyplin.

   Najważniejsze jest dla nas to, aby dziewczynki odczuwały prawdziwą przyjemność z przychodzenia na zajęcia i rozwijania się pod względem fizycznym i psychicznym. Grupy tworzymy w taki sposób, by znalazły się w nich dzieci w podobnym wieku.

   Bardzo dbamy o to, aby zajęcia były urozmaicone. Jednym z najbardziej atrakcyjnych elementów zajęć są zabawy i ćwiczenia z piłkami, skakankami, wstążkami, maczugami i innymi przyborami gimnastycznymi. Łączymy elementy czysto techniczne, zaczerpnięte z wzorca dyscypliny, z nieskrępowaną zabawą. W ten sposób zachęcamy dzieci do aktywności i motywujemy je do rozwijania talentów.

   Nasze zajęcia są bezpieczne. Sala jest w pełni przystosowana do prowadzenia zajęć z gimnastyki artystycznej oraz posiadamy wszystkie niezbędne przybory do uprawiania tej dyscypliny sportu.

   Na zajęcia z gimnastyki artystycznej zapraszamy dziewczynki w wieku od 4 lat.

   Wczesny rozwój organizmu to najlepszy moment, by zapewnić dziecku zdrowie, szczupłą sylwetkę i pokazać mu, jak pasjonujące mogą być chwile bez elektronicznych gadżetów.

   Gimnastyka artystyczna to znakomita forma aktywności. Jest sportem ogólnorozwojowym, wymagającym skupienia, poprawiającym koordynację wzrokowo-ruchową, postawę, sylwetkę. Gimnastyczki osiągają znaczną przewagę nad rówieśniczkami nie tylko pod względem rozwoju fizycznego, a również umysłowego, co procentuje w późniejszym, dorosłym już życiu.

   Zapisz swoją córkę na zajęcia z gimnastyki artystycznej, jeśli zależy Ci, by miała mnóstwo frajdy z kontaktu z innymi dziewczynkami, z którymi będzie dzielić życiową pasję! :)