Szkółka Gimnastyki Artystycznej

O nas

   Konfucjusz powiedział, że robiąc to, co się kocha, nigdy nie trzeba będzie pracować. Jesteśmy żywym dowodem na to, że miał rację! Szkółka Gimnastyki Artystycznej GYM LIFE to owoc naszej życiowej pasji, którą chcemy dzielić się z najmłodszymi. Kochamy to, co robimy, a największą przyjemność dają nam te momenty, gdy widzimy radosne zmęczenie na buziach naszych podopiecznych. Twoje dziecko może przeżyć to samo. Jesteśmy po to, aby spełnić jego marzenie i zaszczepić w nim zdrowy styl życia już od najmłodszych lat. 

   Nie jesteśmy Szkołą Mistrzostwa Sportowego. Nie skupiamy się na wynikach. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby dzieci biorące udział w naszych zajęciach czerpały z tego radość. Dlatego program szkółki łączy w sobie elementy sportu, zabawy i integracji w grupie.

  Prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży wymaga odpowiedniego podejścia. Mamy ponad 8-letnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Zajęcia prowadzą doświadczone i wykształcone kierunkowo trenerki, które same przez wiele lat uprawiały gimnastykę artystyczną na poziomie mistrzowskim. Mamy niezbędne kompetencje do nauczania młodych gracji tej dyscypliny sportu. Potrafimy dostrzec i oszlifować prawdziwy talent. Tym, co wyróżnia naszą szkółkę, jest indywidualne podejście do każdego dziecka. Dbamy o to, aby grupki były małe (maksymalnie 16-osobowe), co pozwala dostosować tempo zajęć do możliwości poszczególnych dziewczynek.

   Jeśli zastanawiasz się, czy to na pewno dobry czas, aby Twoje dziecko zaczęło uprawiać sport, to pamiętaj o motcie GYM LIFE: Zacznij ćwiczyć już dziś, a stanie się to Twoją pasją na całe życie!

   Gimnastyka artystyczna to specyficzna i wymagająca dyscyplina, łącząca w sobie wiele elementów aktywności. Im wcześniej dziecko rozpocznie zajęcia, tym szybciej zacznie osiągać sukcesy, a to będzie dla niego najlepszą motywacją do dalszej pracy na zajęciach, jak również w życiu codziennym.

  Daj swojej małej córeczce możliwość realizacji marzeń. Zadbaj o jej prawidłowy rozwój fizyczny poprzez uprawianie fascynującego i oryginalnego sportu. Kto wie, może odkryjemy w niej prawdziwy talent?